Walkman łatwiejszy w obsłudze i bardziej stylowy niż kiedykolwiek

Niniejszy artykuł pod tytułem Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Nowy Sony Ericsson W350 stawia muzykę na pierwszym miejscu, łącząc ulubione funkcje odtwarzacza Walkman i niepowtarzalną stylistykę składanego telefonu.

Co nowego wprowadziła firma Sony Ericsson?

7 stycznia 2008 Sony Ericsson ogłosił wprowadzenie na rynek telefonu W350. To telefon Walkman oferujący doskonałe połączenie stylu i funkcji. Dzięki niemu funkcję kontrolowania muzyki masz na wyciągnięcie ręki. Składany telefon Sony Ericsson jest łatwy w obsłudze, stylowy i wygody, i na pewno zyska Twoje uznanie. Ten najnowszy nabytek w rodzinie telefonów Walkman może być używany z nowymi słuchawkami bezprzewodowymi Bluetooth HBH-DS205, dzięki temu będziesz miał zapewnione najwyższe wrażenia muzyczne przy pełnej swobodzie rąk.