Tarot Online

Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć!

Niniejszy artykuł pod tytułem Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Producenci sprzętu elektronicznego dbają o to, by w swojej ofercie prezentować również gadżety dla graczy. Jakie są te najciekawsze? Sprawdź, co musisz mieć lub zainspiruj się do sprawienia prezentu znajomemu! Zapraszamy do lektury!

Myszki i klawiatury dla graczy

Mysz i klawiatura to obowiązkowy sprzęt komputerowy, nie tylko dla graczy. Te produkowane dla gamerów są jednak bardziej wyjątkowe niż standardowe sprzęty. Ergonomiczne klawiatury dla graczy mają specjalne podstawki pod nadgarstek i posiadają dodatkowe klawisze multimedialne, z których można korzystać podczas grania. Ciekawym przykładem takiej klawiatury jest KeyPad firmy Tracer. Inne warte uwagi sprzęty to ultraprecyzyjne myszy marki HyperX, dedykowane graczom.

Personalizowane obudowy komputerowe

Personalizowana obudowa komputerowa to rozwiązanie, które nie tylko jest bardzo estetyczne, ale i zapewnia cennym podzespołom komputera maksymalną ochronę. Obudowy przeznaczone dla gamerów cechuje solidna konstrukcja i lepszy niż w standardowych, obieg powietrza oraz wyciszenie. Wnętrze takiej obudowy można dowolnie zaaranżować, a wentylatory wyposażone w podświetlenie LED robią świetne estetyczne wrażenie!

Podbiurkowy podnóżek

Podbiórkowy podnóżek to jeden z praktycznych gadżetów, które zapewnią wygodę i komfort podczas grania. Podnóżek należy podwiesić z tyłu biurka. Regulowana wysokość pozwala ustawić podnóżek zgodnie z preferencjami i cieszyć się komfortem w trakcie korzystania z komputera.

Inne ciekawe gadżety dla gamerów

Gadżetem, który powinien się znaleźć w domu każdego gracza, jest budzik imitujący game boya. Oldschoolowy charakter gadżetu podkreślają przyciski funkcjonalne wyjęte rodem z konsoli. Gadżetem, który może wywołać wiele emocji, jest także specjalne mydełko dla graczy. Kto nie chciałby mieć w swojej łazience reprodukcji konsolowego pada lub katridży?

Inne pomysły na gadżety dla graczy to:

  • Podkładki pod napoje w kształcie przycisków pada
  • Lampa Question Block rodem z gry Mario
  • Portmonetka w kształcie pokeballa
  • Mystery Box – zestaw licencjonowanych losowych gadżetów dla graczy
  • Latarka LED z logotypem Batmana
  • Lustro w kształcie logotypu Batmana
  • Ministół do piłkarzyków
  • Tarcza do Darta
  • Otwieracz do butelek w kształcie Game Boya
  • Skarbonka – Smocza Kula

Szukasz ciekawych i przydatnych porad komputerowych? Sprawdź koniecznie serwis Porady.org. Dział Porady komputerowe na pewno Cię zainteresuje!