Darmowe szablony WordPress – który wybrać?

Niniejszy artykuł pod tytułem Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Darmowe szablony WordPress to jeden z ogromnych atutów platformy WordPress. Aby stworzyć estetycznego i funkcjonalnego bloga, wcale nie potrzeba dużych nakładów finansowych. W oficjalnym repozytorium platformy CMS znajdziemy wiele profesjonalnych motywów!

Darmowe szablony WordPress czy płatne motywy WordPress? Co wybrać?

Darmowe szablony WordPress to jedna z ogromnych zalet tej platformy CMS. Dzięki temu, że wokół WordPress działa ogromna społeczność programistów, grafików, copywriterów i specjalistów z wielu innych dziedzin, nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą liczyć na wsparcie. Liczba dostępnych darmowych szablonów oficjalnym repozytorium WordPress wciąż rośnie – jak wybrać najlepszy dla swojego bloga? Pierwszy krok to rozpoznanie własnych potrzeb i określenie, jakie funkcjonalności będą nam potrzebne. Wygląd szablonu powinien odgrywać drugorzędową rolę!

Darmowe szablony WordPress – te szablony polecamy dla Twojego bloga!

Darmowe szablony WordPress są łatwo dostępne i bezpłatne, mają jednak swoje ograniczenia. W porównaniu z nimi płatne szablony posiadają więcej rozbudowanych funkcji, a także szersze wsparcie techniczne. Jeśli jednak dysponujemy ograniczonym budżetem lub nie mamy dużych potrzeb, darmowe motywy WordPress w zupełności wystarczą, by prowadzić bloga.

Jaki szablon wybrać dla bloga? Warto wypróbować jeden z polecanych przez nas darmowych motywów WordPress:

  • Make – to jeden z popularniejszych szablonów WordPress za darmo, który wygląda tak samo dobrze na urządzeniach o zróżnicowanych wymiarach ekranu, a także posiada wsparcie dla wielu użytecznych wtyczek WordPress. Dzięki temu szablonowi możemy w łatwy sposób zintegrować bloga z Social Media i udostępniać posty na Facebooku oraz w innych mediach społecznościowych,
  • Hestia – to kolejny z polecanych darmowych motywów WordPress. Szablon jest wielofunkcyjny i można go zintegrować np. z WooCommerce – dzięki temu nasz blog może się w przyszłości przeistoczyć w zarabiający dla swojego właściciela sklep internetowy!
  • OceanWP – OceanWP to darmowy szablon, który jest szybki i responsywny oraz umożliwia łatwą integrację bloga z wtyczkami SEO. W ten sposób możliwe jest promowanie wpisów i zwiększenie zasięgów bloga w sieci. Dzięki temu, że OceanWP jest uniwersalny, z szablonu korzystają zarówno blogerzy, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą lub zarządzające firmą.

Zachęcamy do dzielenia się w komentarzach opiniami na temat wyżej wymienionych szablonów, a także polecania Waszych ulubionych darmowych motywów WordPress!

Więcej o WordPressie przeczytasz na Blogu Sirius Pro.