Sony Ericsson T270 i T280

Niniejszy artykuł pod tytułem Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Sony Ericsson ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowych telefonów komórkowych T270 i T280, stylowego duetu telefonów w przystępnej cenie, zaprojektowanych tak, aby przypaść do gustu zróżnicowanym odbiorcom.

Czym charakteryzują się modele T270 i T280

Modele T270 i T280 oferują klasyczny kieszonkowy styl. Wąskie, o grubości poniżej 13 mm, umieszczone w obudowie z piaskowanego jasnego metalu, ze szklanym wykończeniem, oferują najwyższą jakość wzornictwa bez etykietki z wygórowaną ceną. Zabierz telefon T280 do modnej galerii i zrób zdjęcie potencjalnego nowego zakupu; albo skorzystaj z T270 w pracy w celu przesłania koledze wpisu z kalendarza spotkań dzięki technologii Bluetooth.