Komórka dla buddystów

Niniejszy artykuł pod tytułem Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Telefon komórkowy C91 jest produktem skierowanym przede wszystkim do osób zafascynowanych kulturą Wschodu, a zwłaszcza buddyzmem.

Czym wyróżnia się telefon komórkowy C91?

Urządzenie ma nietypowy, jak na komórkę, okrągły kształt i jest ozdobione buddyjskimi symbolami. Posiada 2-calowy wyświetlacz, aparat cyfrowy 1.3 Mpix, zintegrowany tuner radiowy FM oraz slot na karty pamięci microSD. Dysponuje obsługą dwóch kart SIM, a także możliwością odtwarzania filmów i muzyki.