Jak wybrać laptop do 2 tysięcy złotych?

Niniejszy artykuł pod tytułem Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Należy zdawać sobie sprawę, że tani laptop do 2 tysięcy złotych może być doskonałym ekonomicznym rozwiązaniem zarówno do biura, jak i domu. Oczywiście osoba zainteresowana nie może oczekiwać we wspomnianej cenie najwydajniejszych czy najnowszych komponentów.

Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji?

Najlepsze modele do 2 tysięcy złotych, które są dostępne obecnie na rynku powinny być wyposażone w 8 GB RAM. Sprzęt ponadto charakteryzuje się energooszczędnym procesorem czy zintegrowanym układem graficznym. Kolejną kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę jest system operacyjny. Należy zaznaczyć, że wśród laptopów do 2 tysięcy złotych można znaleźć produkty, które niestety nie mają zainstalowanego żadnego systemu.  Nie jest zatem rekomendowane kupowanie takich produktów.

Na jaki laptop do 2 tysięcy złotych warto się zdecydować?

  • Lenovo IdeaPad S340-14API (81NB005RPB)
  • Lenovo IdeaPad S340-15IWL (81N800L4PB)
  • HP 15-db1035nw
  • ASUS VivoBook 14 X412DA-EK327T
  • Lenovo Ideapad L340-17API (81LY003KPB)