Dlaczego nie warto kupować komputerów z marketów?

Niniejszy artykuł pod tytułem Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ciekawe gadżety dla graczy – musisz je mieć! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Warto mieć świadomość, że laptopy z marketów nie tylko i wyłącznie są zachwalane przez sprzedawców, ale również liczne banery informują potencjalnych klientów o niezwykle atrakcyjnych cenach. Dlaczego jednak nie warto kupować laptopów w marketach?

Plastikowa obudowa

Obudowa przeważnie będzie kusiła swoim wyglądem. Warto wiedzieć, że komputery z marketów charakteryzują się nie tylko plastikowymi zawiasami, ale bardzo często nawet cała obudową. Trzeba zdawać sobie sprawę, że plastik nie można zaliczyć do wytrzymałych materiałów. Oznacza to, że komputery będą znacznie szybciej się zużywały.

W marketach pracują sprzedawcy, a nie doradcy

Rekomendowane jest zwrócenie szczególnej uwagi nie tylko na sposób, ale również jakość obsługi w marketach. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale zadaniem sprzedawców jest przeważnie zachwalanie konkretnych modeli, by jak najszybciej zostały opróżnione magazyny. W tym wypadku nie można liczyć na profesjonalistów, którzy będą w stanie dostosować model, jak i konfigurację do potrzeb użytkownika.