Co zrobić, kiedy telefon wpadnie do wody?

Czym sugerować się przy wyborze smartfona?

Warto mieć świadomość, że smartfony zaliczane są do urządzeń, z których an co dzień korzysta zdecydowana większość ludzi. Nie każdy jednak zdaja sobie sprawę, jakie aspekty powinno nie uwzględniać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

System operacyjny

Rekomendowany jest system Google Android, który może dać użytkownikowi bardzo duże możliwości pod względem personalizacji. Ponadto jego popularność powoduje, że użytkownik może korzystać z licznych gier czy aplikacji. Warto także wiedzieć, że prawdziwą wizytówką Apple iOS jest świetna optymalizacja.

Pamięć na dane

W przypadku pojemności pamięci wewnętrznej bardzo duże znaczenie mają indywidualne preferencje. Użytkownik musi również uwzględnić ile dokładnie treści będzie przechowywał na smartfonie. Warto wiedzieć, że tani smartfon ma przynajmniej 32 GB. Z kolei standardem jest obecnie 64 GB. W przypadku najlepszych modeli z powodzeniem można liczyć na 256 GB.

Ponadto, osoby, którym dodatkowo bardzo zależy na przechowywaniu większej ilości muzyki, filmów, fotek czy plików powinny pamiętać o takim dodatku, jak karta microSD. W ten sposób możliwe jest rozszerzenie pamięci nawet do 1 TB.